Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

KRJ-kouluratsastuskilpailut

Info

» Päivämäärä 14.09.2015, VIP 07.09.2015

» Vastuuhenkilö Werry (VRL-12945)

» Järjestyspaikka Koskimäki (KOKM9788)

» Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset

  • Luokkiin korkeitaan 30 osallistujaa.
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka.
  • Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan.
  • Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan.

Osallistuminen

Sähköpostitse virtuaalitalliellen@hotmail.fi otsikolla: KRJ019-25

Luokan/Luokkien nro.

Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

VRL-tunnus on pakollinen, mutta hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen. Ei ole mahdollista osallistua vain yhteen kutsuun!

Luokat

  • Luokka 1: Helppo A (30/30) TT
  • Luokka 2: Helppo A (30/30) TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo A

1. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
2. Pierre (VRL-10531) - Tilsitti
3. Sachiyo (VRL-11290) - Suven Viima VH12-018-0079
4. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
5. Jenny (VRL-12948) - Viisikon Kroisos VH15-018-0823
6. rukkanen (VRL-00583) - Vaniman Haamumieli VH15-018-1509
7. tvisha (VRL-01671) - Pyriitti VH15-018-1560
8. meea (VRL-09844) - Ciara de Blaca VH11-046-0101
9. meea (VRL-09844) - Yolanda Iris VH11-046-0114
10. felissa (VRL-04000) - Deanice v. Harley VH15-023-0090
11. felissa (VRL-04000) - El-Saraya Nino ox VH06-003-9233
12. tvisha (VRL-01671) - Harmonella VH15-018-1529
13. Arnika (VRL-01371) - Ihanelma VH13-018-0152
14. Jaana K. (VRL-03669) - Duren Aragorn VH06-040-9996
15. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653
16. rukkanen (VRL-00583) - Kiven Valma VH15-018-1251
17. Arnika (VRL-01371) - Pahanilmanlintu VH13-018-1023
18. Arnika (VRL-01371) - Suvereeni VH13-018-0144
19. Pierre (VRL-10531) - Tempori
20. mori-mori (VRL-11325) - Positive Plague
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484
22. Jenny (VRL-12948) - Riiviöiden Julmuri VH15-018-1013
23. Jaana K. (VRL-03669) - Acapella HA VH12-011-0327
24. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Voitto VH15-018-1012
25. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097
26. Jaana K. (VRL-03669) - Suprant Dragonera VH12-011-0329
27. rukkanen (VRL-00583) - Mehtälän Pirpana VH15-018-1409
28. meea (VRL-09844) - Fainne VH11-046-0098
29. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Lottiina
30. Sachiyo (VRL-11290) - Pirunkorven Navinka VH15-018-1091

 

Luokka 2: Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Pähkinävaras VH15-018-1595
2. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Meripihka VH14-018-1390
3. rukkanen (VRL-00583) - Vaniman Haamumieli VH15-018-1509
4. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
5. meea (VRL-09844) - Siuil A Ruin VH11-046-0092
6. Arnika (VRL-01371) - Pahanilmanlintu VH13-018-1023
7. meea (VRL-09844) - Kachina VH12-046-0085
8. mori-mori (VRL-11325) - Isleen
9. felissa (VRL-04000) - Deanice v. Harley VH15-023-0090
10. Arnika (VRL-01371) - Suvereeni VH13-018-0144
11. Arnika (VRL-01371) - Ihanelma VH13-018-0152
12. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
13. Sachiyo (VRL-11290) - Pirunkorven Navinka VH15-018-1091
14. Sachiyo (VRL-11290) - Suven Viima VH12-018-0079
15. felissa (VRL-04000) - El-Saraya Nino ox VH06-003-9233
16. Jaana K. (VRL-03669) - Liam v. Duren
17. Jaana K. (VRL-03669) - Vadonja v. Duren
18. tvisha (VRL-01671) - Siljana VH15-018-1662
19. rukkanen (VRL-00583) - Mehtälän Pirpana VH15-018-1409
20. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Jemina VH15-018-0208
22. meea (VRL-09844) - Dyantha's Fíona VH12-046-0020
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sulo VH15-018-1519
24. Jenny (VRL-12948) - Haavelaakson Elmeri VH14-018-1662
25. Jaana K. (VRL-03669) - Duren Aragorn VH06-040-9996
26. rukkanen (VRL-00583) - Kiven Valma VH15-018-1251
27. Jenny (VRL-12948) - Kuningas Made VH15-018-1541
28. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Nuokkulilja VH14-018-1251
29. Pierre (VRL-10531) - Odilia Spider VH07-066-0135
30. tvisha (VRL-01671) - Violavanja VH15-018-1561

 

©2018 Koskimäki - suntuubi.com